Skip to main content
W drugim dniu świętowania wielkiego finału projektu OFF Opera nie zabraknie inspirujących spotkań z przyszłością. Wszystkie finałowe wydarzenia odbywają się w Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.
Zapraszamy o godz. 17:00 do Sali pod Zegarem, gdzie jeszcze dziś do godz. 19:00 można będzie doświadczyć instalacji dźwiękowej powstałej w ramach warsztatów „Przyszłość: soundtrack”. O godznie 18:00, wraz z autorkami i autorami listów do przyszłości, zapraszamy do Sali Wielkiej. W panelu dyskusyjnym udział wezmą: Ziemowit Szczerek, Przemysław Czapliński i Zdenka Pszczołowska. Spotkanie poprowadzi Joanna Bednarek.
Następnie o godzinie 19:00 w Sali Wielkiej odbędzie się prawykonanie off-opery w reż. Zdenki Pszczołowskiej, z muzyką Andrzeja Koniecznego i choreografią Oskar Malinowski. Jej podstawę stanowi partytura graficzna, za której kolektywne wykonanie odpowiadać będą zarówno zaproszeni aktorzy i muzycy, jak i artystki i artyści-amatorzy, którzy wzięli udział w muzyczno-performerskich warsztatach.
Przypominamy, że na każde wydarzenie obowiązują osobne, bezpłatne wejściówki. Odbierzecie je w kasie Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu.

Leave a Reply